אסטרטגית מערכות מידע

press to zoom

press to zoom
GIS.jpg
GIS.jpg

press to zoom

press to zoom
1/5
פרויקטים שלנו בתחום זה

בניית אסטרטגית מערכות מידע בחברת אספקט

תוכנית אב למחשוב חברת החשמל

Please reload

כסיסמה מקובלת אנו בונים אסטרטגית מערכות מידע אשר מתאימה לסביבה העסקית של הארגון, למטרותיו ולאתגריו (“Align IT with the business needs”).

בניית אסטרטגיה זו חשובה כדי להפיק תועלת מירבית מטכנולוגית המידע, כדי לברר מהם הצרכים העתידיים של החברה ממערכות המידע שלה, וכדי לגבש בהנהלה תובנה ברורה של מיקוד מאמצים.

 

 

פרטנית יותר, להלן מספר דוגמאות לסוגיות אופייניות בהן מתלבטות הנהלות ארגונים, ואנו עוזרים להם לקבל תשובות מושכלות:

 

  • באִרגוּני מערכות מידע שונות עם ממשקים רבים ביניהם. האם זה הזמן לעבור למערכת ERP חדשה? איזו? מהם הסיכונים בתהליך כזה? איך מנהלים פרויקט ERP בצורה נכונה?

 

  • באִרגוּני מערכות מידע תפעוליות מסוגים שונים: ERP, CRM, הנדסיות (PLM), ניהול רצפת ייצור (MES) ועוד. כיצד לבצע אינטגרציה ביניהם? האם יש מקום להחליפן במערכות מודרניות יותר? האם הן מתאימות לתהליכי העבודה הנדרשים? האם יש חורים שדורשים מערכות נוספות?

 

  • אִרגוּני מכוסה היטב במערכות מידע והתהליכים התפעוליים עובדים כיאות. יחד עם זאת קשה להנהלה לקבל מידע לתמיכה בקבלת החלטות. יש צורך במידע "כאן ועכשיו" להחלטות ניהוליות אסטרטגיות. איך בונים מערכת לתובנה עסקית (BI)? איזו מערכת מתאימה לצורכי הארגון שלי? איך לא נופלים ב"מגה פרויקט" שהצלחתו לוטה בערפל?

 

  • האם יחידת מערכות המידע שלי מאורגנת נכון? כיצד ניתן לחסוך בעלויות ה IT? האם זה הזמן לעבור למחשוב ענן?

 

  • באִרגוּני  עשרות מערכות מידע. האם אני ערוך לאתגרים של השנים הקרובות? האם אני ערוך לגידול משמעותי בהיקף הפעילות של החברה? האם יש לי תוכנית אב למחשוב לטווח הארוך, ממנה נגזרת תוכנית עבודה פרטנית?

 

  • האם אִרגוּני מוגן נגד איומי סייבר?

 

  • אני בעיצומו של פרויקט של יישום מערכת מידע אסטרטגית ואני תקוע במשולש הקלסי של "איכות – תקציב – לו"ז". איך מתירים את הפלונטר?